У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лебедине озеро (балет)

2 березня 2022, 18:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

БАЛЕТ ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
Милим дамам у подарунок!
Романтичний балет на 2 дії
 
Є вічні історії кохання. І є вічні, знакові, культові, як зараз кажуть, витвори мистецтва. Безперечно, одне з них – балет «Лебедине озеро».
 
Чари злого генія діють вдень, але з приходом місяця білий лебідь перетворюється на прекрасну Одетту. Вона не самотня, на озері її оточують зачаровані дівчата-лебеді, які назвали Одетту королевою лебедів.
 
Любов тут, як і в житті – це і мимовільна зрада, і містика, і смертельний поєдинок, з якого герой-Принц виходить переможцем.
 
Пластика рухів, музика Чайковського зачаровують глядачів уже друге століття поспіль.
 
Пориньте у прекрасний світ балету. Подаруйте один одному емоції.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 2 березня 2022, 18:30, середа в ДК Центральный. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.