Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лебедине озеро (балет)

6 жовтня 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Російською мовою

Про подію

БАЛЕТ ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
 
Романтичний балет в 4-х діях за мотивами німецьких казок
 
Є вічні історії кохання. І є вічні, знакові, завжди культові, твори мистецтва. Безперечно, одна з них - «Лебедине озеро».
 
Любов тут, як і в житті - це і мимовільне зрада, і містика, і смертельний поєдинок, з якого герой, Принц, виходить переможцем. Але більш за все в цій вічній балетній історії тягне по-перше, Лебідь - загальновизнаний символ балету. Ця красива птиця з подовженою граціозно вигнутою шиєю і білим оперенням нагадує якесь фантастична істота напівдівчина, полуптіци. По-друге, не перестає дивувати пластика рухів балерини-лебедя: то плавних і рвучких, то виконаних смутку і агресії. І нарешті, тягне, не перестаючи, музика Чайковського, її всепідкорююча поезія і сповнений таємниці образ жінки Лебедя, їм створений. Але як сказав хореограф Дж. Баланчин, «чим менше сказано про балет, тим приємніше його побачити на власні очі».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 6 жовтня 2020, 19:00, вівторок в ДК "Північний". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.