У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Пароль Фламінго"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Вистава про кохання
Якось одна пара молодят вирушила до морської весільної подорожі. І зустріла на борту таку саму пару. Все було б добре, але виявилося, що двоє з цих чотирьох теж були одружені. Колишнє подружжя за нових обставин посеред моря! І це лише через 5 років після розлучення!
Зіпсований відпочинок чи неймовірний поворот долі? Подітися нікуди, вбити один одного - таке собі рішення. А може, це лише початок нового життя? І зовсім не тією, на яку сподівалися усі четверо...
Куди запросити дружину у Кривому Розі? На виставу "Пароль Фламінго"!
 
Посміятися та поспівчувати
Згадати як усе починалося
Провести романтичний вечір разом

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Вистава "Пароль Фламінго" відбудеться 12 лютого 2022, 19:00, субота в Криворізький театр ім. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.