Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Містер Ікс

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Містер Ікс - І. Кальман
Захоплююча, романтична і дуже загадкова оперета. Тут вас проведуть за лаштунки паризького цирку, де актори Театру оперети перевтіляться в справжніх акробатів, еквілібристів і клоунів. Але серед них є один загадковий персонаж, долає серця і розбурхує уяву паризької знаті. Хто він, загадковий Містер Ікс?
 
Знову туди, де море вогнів
Протягом всієї історії в залі буде звучати чудова музика Імре Кальмана. Яскраві образи, ефектні костюми і неймовірні трюки, гідні справжньої циркової сцени. Тут ви побачите історію про містичному, талановитого і харизматичного артиста, ніде не з'являється без маски. Публіка шаленіє від нього, а багата вдова Верд'є по вуха в нього закохана і зовсім не сприймає залицянь знатного барона. Знехтуваний кавалер жадає помсти ... Романтика, інтриги і головна таємниця - хто ховається за цією маскою? Всі складові прекрасні, як не крути.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Містер Ікс відбудеться 10 квітня 2019, 19:00, середа в Криворізький театр ім. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.