У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонічний концерт

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

29 січня о 18:00
 
🏛 Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка
 
Вперше за багато років у Кривому Розі відбудеться свято симфонічної музики!
 
Виконавці:
 
• Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії, історія існування якого налічує понад 80 років
 
• Художній керівник та Головний диригент Айдар ТОРИБАЄВ /маестро, якому аплодували слухачі в найвідоміших концертних залах світу, Головний диригент Бомбейського симфонічного оркестру 2006,  диригент-асистент Бетховенського симфонічного оркестру м.Бонн 2002-2007, Головний диригент Євразійського симфонічного оркестру КазНУМ, Людина року в області культури, м. Львів, 2008/
 
🎻 Солістка:
 
• Яна СПИРИДОНЕНКО, скрипка (м. Київ) - концертмейстер та солістка Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка,  лауреатка багатьох міжнародних конкурсів
 
У програмі: кращі світові рапсодії та концерт-натхнення для скрипки з оркестром d-moll Арама ХАЧАТУРЯНА.
 
У цілому, програма – СВЯТО!
 
Подаруйте собі та близьким незабутні емоції!
 
Чекаємо на зустріч! 
 
Яна СПИРИДОНЕНКО почала грати на скрипці у віці п’яти років в класі викладача Людмили Мартинюк і успішно дебютувала як солістка з оркестром у Чернівецькій філармонії, коли їй було лише дев’ять. З 2009 по 2013 рік навчалась у Чернівецькому училищі мистецтв. З 2013 року навчається в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського у професора Анатолія Баженова.
 
Яна брала участь у майстер-класах  Олександра Тростянського, Андрія Бєлова, Ірини Бочкової, Дмитра Ситковецького, Олега Криси та Крістіана Альтенбургера.
 
Виступала як солістка з Ялтинським симфонічним оркестом, Академічним симфонічним оркестром Запорізької філармонії, Естрадно-симфонічним оркестром України, Національним симфонічним оркестром України, з ансамблем солістів «Київська камерата». Виступає регулярно, як солістка з симфонічним оркестром  Чернівецької філармонії.
 
З 2016 року Яна - артистка оркестру (з 2019 року - концертмейстер та соліст) Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка.
 
Яна є лауреатом міжнародних конкурсів
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Симфонічний концерт відбудеться 29 січня 2022, 18:00, субота в Криворізький театр ім. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+