У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Екстрім-шоу "Боги Арени"

Продаж призупинено
минула подія
До
4 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

З 12 березня по 17 квітня 2022 р. у Криворізькому державному цирку нова програма Екстрім-шоу "Боги Арени"
 
Арена цирку перетвориться на "Арену Богів", в яку через простір і час вийдуть наймужніші, найсильніші циркові "легіонери" та "гладіатори", найчарівніші "німфи", "валькірії" та "музи"!
 
Це буде вистава, гідна стін Колізею! Бразильські акробати працюють без страховки на феєричному «Колесі смерті», адже вони абсолютно впевнені у своїй майстерності. Від цього видовища просто остигає кров, погляд відвести неможливо.
 
Але для міцних нервів ми приготували «Мотокулю сміливості», в якій відразу три віртуози на мотоциклах вразять своїми трюками та шаленою відвагою.
 
А Ви, наші улюблені глядачі, самі творите своє життя, тож Ви і є Боги! І це Ваша арена. Арена Богів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Екстрім-шоу "Боги Арени" відбудеться 17 квітня 2022, 12:00, неділя в Криворізький державний цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.