Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

АНТИТІЛА

У продажу залишилось 380 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 300 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 4 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 19 ТРАВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
Група Антитіла продовжує успішний тур «Hello» Україна. П'ять міст, чотири стадіони, аншлаги і поспіль два Палацу спорту в столиці - так пройшла перша його частина в 2019 році. В унісон з антитілами вісімдесят тисяч прихильників вже заспівали пісні з нового альбому, в підтримку якого відбувається тур. Прийшов час почути і побачити шоу «Hello» всій країні!
 
На концерті в Палаці Спорту Антитіла оголосили про другу половину великого туру. Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок в міста мільйонників. На майданчиках країни група представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Віріла», «Лови момент» і попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші. Як доповнення - атмосфера спецефектів, світло і сучасний живий звук світового рівня. Адже саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили краще сценічне обладнання, в 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадионная сцена в формі півкола і вагою 68 тонн буде адаптована під всі туровіе концертні майданчики, щоб прихильники в кожному місті змогли зануритися в музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію і стати частиною live-шоу «Hello».
 
«Нас завалили в месенджерах і на пошту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонних концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталися по всій країні. Тому ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Так що чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах з більше трьох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня »- додав Тарас Тополя.
 
Тур «Hello» почався 25 травня 2019 з «Арени-Львів» на підтримку однойменного альбому. Стадіонів концерти відбулися у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Це восьмий тур групи Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. «Hello» - це два роки підготовки, синергія мільйонів шанувальників по всьому світу і праця великої команди антитіл.
 
Так Антитіла звучать сьогодні. Звучать для всієї родини.
 
Антитіла - більше, ніж музика!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

АНТИТІЛА відбудеться 19 травня 2021, 19:00, середа в Палац молоді і студентів КТУ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

14 лютого, 20:00
Суми Манеж "СумДУ" ціна: 390 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 993
16 травня, 19:00
Дніпро Стадіон "Метеор" ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 4505
22 травня, 19:00
Рівне Міський стадіон «Мототрек» ціна: 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 805
28 травня, 19:00
Тернопіль Тернопольский городской стадион ціна: 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 427
4 червня, 19:00
Івано-Франківськ Міський центральний стадіон «Рух» ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 4324
13 червня, 19:00
Житомир Літня Естрада "Ракушка" ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1312