Alex Luna та Марія Максакова

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися до 25.06.19.
 
Повернення фізичних квитків буде здійснюватися за місцем придбання. Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Alex Luna и Марія Максакова. Кривий Ріг", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву ( наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Марія Максакова - солістка всесвітньо відомих оперних театрів (Великий, Маріїнський, «Гелікон-опера»), виступала на провідних оперних сценах Старого Світу. Крім головних партій в класичних творах, Максакова стала першою виконавицею сучасних опер: «Цариця» Давида Тухманова, «Альберт і Жизель» Олександра Журбіна. Виконувала партію принцеси Шарлотти в світовій прем'єрі опери Родіона Щедріна «Лівша». Неодноразово брала участь в гастролях Маріїнського театру під керівництвом Валерія Гергієва, в тому числі в Турку (Фінляндія) в опері Ріхарда Штрауса «Аріадна на Наксосі», в Лондоні (опера Родіона Щедріна «Лівша»), в Баден - Бадені (опера П. Чайковського « Пікова Дама ») і багато інших. З великим успіхом проходили гастролі з сольними концертами в Японії (турне 2014 роки), Франції, Італії.
 
Alex Luna - володар єдиного в своєму роді голосу, природного чоловічого сопрано. Всього в світі таких голосів - не більш дюжини. Проведений професійний музикант, кожен виступ якого - це унікальна подія. Його обов'язково оцінять по достоїнству справжні цінителі елітарного музичного мистецтва. Крім виняткових вокальних даних, Alex володіє яскравою зовнішністю, колосальним чарівністю і незаперечною харизмою. У послужному списку Alex Luna виступу в найпрестижніших концертних залах країн СНД, Європи та США перед представниками уряду і високими іноземними делегаціями, а також співпраця з найбільшими вітчизняними і зарубіжними брендами. Репертуар Alex Luna включає в себе класичну музику, джазові стандарти, а також адаптації сучасних і популярних музичних композицій. Саме тому його концерти і виступи викликають підвищений інтерес абсолютно різнопланової публіки. Вокальні та артистичні дані Alex Luna дозволяють йому брати участь в спільних проектах будь-якої стилістичної спрямованості, будь то дует з оперним тенором або запис реміксу з іменитим ді-джеєм.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кривий Ріг.

Alex Luna та Марія Максакова відбудеться 13 червня 2019, 19:00, четвер в Криворізький театр ім. Шевченко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+